Tuna vjen me stilin më të ‘çuditshëm’, kështu s’e keni parë më herët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tuna vjen me stilin më të ‘çuditshëm’, kështu s’e keni parë më herët

13:31 | 30 Dhjetor 2018

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e njohur në publikun shqiptar me emrin artistik, Tuna.

Ajo tani jeton në Prishtinë së bashku me burrin e saj, Patrisin dhe djalin e tyre, Tianin, përcjell ORAinfo.

E mbrëmë ajo ka qenë në një koncert jashtë vendit, ku duket se ka performuar me një stil më interesant se sa që jemi mësuar ta shohim atë.

E këtë e kemi parë në fotografinë që ajo e ka postuar në Instastory./ORAinfo/

Komento: