U bë baba para dy ditësh, ja çfarë bën sot Labi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U bë baba para dy ditësh, ja çfarë bën sot Labi

12:38 | 23 Dhjetor 2018

Prezantuesi i njohur kosovar Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa, para dy dite u bënë prindër për herë të parë.

Ata e e pagëzuan vajzën e tyre me emrin Rroa, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është ende i emocionuar nga lindja e vajzën, Labi duket se iu ka kthyer normalitetit dhe punës së tij të përditshme.

Ai sot ka postuar fotografi dhe video të emisionit të tij ‘Një kafe me Labin’ e që po xhirohet në këto momente./ORAinfo/

Komento: