United ofron 40 milionë për yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

United ofron 40 milionë për yllin e madh

18:09 | 09 Nëntor 2019

Manchester United, do të përpiqet të nënshkruajë Christian Eriksen në janar me një ofertë me vlerë mbi 40 milion në janar.

El Desmarque raporton se Djajtë e Kuq janë favoritët për ta nënshkruar pasi Spurs duhet të shesë në janar ose ta humbasin atë falas gjatë verës,përcjell ORAinfo.

Real Madrid janë sfiduesit kryesorë, por ata po shohin mundësi të tjera për të forcuar opsionet e tyre./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!