United vjen me dy transferime gjigante nga Juventus – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

United vjen me dy transferime gjigante nga Juventus

18:15 | 08 Nëntor 2019

Manchester United është në kërkim të nënshkrimit të dyfishtë nga gjigandët italianë të Serie A Juventus në afatin e ardhshëm të transferimit.

Klubi me qendër Manchester nuk ka arritur të forcojë skuadrën në dritaren e transferimit të verës për shkak të mungesës së aktivitetit dhe për këtë arsye po kërkojnë transferime të reja, përcjell ORAinfo.

Në të kaluarën e fundit, United ka qenë i lidhur me sulmuesin e veteranit të Juve, Mario Mandzukic dhe mesfushorin Emre Can — të dy nuk janë aktualisht favorizues që nga ardhja e menaxherit të ri Maurizio Sarri.

Sa i përket raportit të fundit, United ende shpreson të marrë të dyja marrëveshjet në lidhje me dritaren e transferimit të janarit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!