Vajza e Besnikut e Lolitës me fotosesion për Vitin e Ri, po duket si princeshë e vogël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e Besnikut e Lolitës me fotosesion për Vitin e Ri, po duket si princeshë e vogël

22:55 | 30 Dhjetor 2018

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Së fundi, Lolita ka publikuar disa foto të vajzës, shpëputur nga fotosesioni i Vitit të Ri.

Una po duket si një princeshë e vogël./ORAinfo/

Komento: