Vajza e Labit shkon në shtëpi, shikoni pritjen dhe festën e madhe që iu bë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e Labit shkon në shtëpi, shikoni pritjen dhe festën e madhe që iu bë

18:01 | 24 Dhjetor 2018

Labi e Qëndresa tash e tre ditë janë bërë prindër.

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Rroa.

Përmes rrjeteve sociale Labi ka treguar se vogëlushja e tij, të cilën e pagëzuan Rroa, ka arritur në shtëpi.

Asaj iu bë pritje e veçantë, pasi shtëpia e moderatorit është rregulluar me balona, trëndafila, e detaje tjera që në përgjithësi kishin ngjyrën pink.

“Mirë se erdhe në shtëpi Rroa”, ka shkruar Labi.

Komento: