Vajza e Lutfi Hazirit vesh pallton më të bukur, kështu pozon rrugëve të qytetit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e Lutfi Hazirit vesh pallton më të bukur, kështu pozon rrugëve të qytetit

13:37 | 29 Dhjetor 2018

Lonita Haziri është vajza e Nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Hazirit.

Ajo tashmë është shumë e dashur dhe e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lonita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: