Vajza e Remzies po vallëzonte me nënën, veprimi i të dashurit të saj do t’iu ‘shkri’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e Remzies po vallëzonte me nënën, veprimi i të dashurit të saj do t’iu ‘shkri’

23:05 | 08 Prill 2019

Djali i vetëm i këngëtares Remzie Osmani dje i dha fund beqarisë.

Ai dhe nusja e tij, Gëzimja dje bënë një dasmë madhështore dhe pamjet e saj i kemi parë që në minutat e para të saj, shkruan ORAinfo.

E ajo që duket se i është gëzuar më së shumti martesës së vëllait është vajza e Remzies, Riola.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet duke vallëzuar me nënën e saj, e ai që i ka komentuar dy zemra, është i dashuri i saj./ORAinfo/

Komento: