Vajza e Shkurtës publikon një foto joshëse, por ja si e quan nëna

22:54 | 05 Maj 2019

Besiana ka publikuar nje foto joshese.

Këngëtarja Shkurte Fejza është bilbili i këngës folklorike e popullore, këngëtarja e madhe e shumë hiteve.

Edhe pse larg preferencës së saj, Shkurte Fejza shpesh përflitet edhe për gjëra që nuk kanë të bëjnë me muzikën.

Epo, kjo është fatura që duhet ta paguajnë të famshmit. Në epokën e medias online, vrulli i lajmeve dhe komenteve është i pa ndalshëm, shkruan “Kosovarja”.

Rrugës së këngëtares Shkurte Fejza po shkojnë edhe dy vajzat e saj, Gresa dhe Besiana. Kjo e fundit është format tjetër, pasi e kultivon muzikën moderne.

Pa dyshim që edhe Besiana gëzon mbështetjen e të ëmës, e cila poshtë një foto, e quan të bijën “Ylli i mamit”.

E tillë duket, Besiana.

Komento: