Valon Berisha në formacionin më të mirë të kualifikimeve ‘Euro 2020’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Valon Berisha në formacionin më të mirë të kualifikimeve ‘Euro 2020’

14:25 | 12 Shtator 2019

Anglia e ka mposhtur Kosovën me rezultat 5-3 në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020.

Futbollistët e kombëtares tonë bënë një paraqitje shumë të mirë edhe për kundër humbjes.

Valon Berisha shënoi dy gola dhe bëri një paraqitje të dallueshme.

Ai është përfshirë në formacionin më të mirë të javës nga UEFA.

Komento: