Veprimi magjik i Rei Manajt zgjedhet veprimi me i bukur nga ‘Euro 2020’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Veprimi magjik i Rei Manajt zgjedhet veprimi me i bukur nga ‘Euro 2020’

10:52 | 12 Shtator 2019

Kombëtarja e Shqipërisë e ka mposhtur bindshëm Kombëtaren e Islandës në kuadër të kualifikimeve ‘Euro 2020’.

Euro 2020 ka veçuar veprimin e Rey Manajt nga ndeshja ndaj Islandës.

Pasimi i mrekullueshëm nga Rey Manaj te goli i Elseid Hysajt ndaj Islandës është veçuar si veprimi më i bukur nga Euro 2020.

Në profilin e saj në Instagram, Euro 2020 ka publikuar veprimin e reprezentuesit shqiptar i cili me thembër shërbeu për Hysajn që shënoi në portën e islandezëve.

Pasimi fantastik i Rey Manajt është cilësuar si lëvizja më e bukur e ditë nga UEFA që ka postuar videon e cila ka bërë xhiron e botës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!