Violeta me veshje kombëtare e frizurë të bukur, iu lë pa mend me këtë pamje

00:00 | 23 Dhjetor 2018

Violetë Kukaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite të karrierës muzikore.

Ajo vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun, si me projektet e kaluara ashtu edhe me ato të rejat, shkruan ORAinfo.

Edhe Violeta është afër fansave të saj, përmes rrjetet sociale, ku është mjaftë aktive.

Zakonisht, atë jemi mësuar ta shohim me fustana të gjatë, gjithmonë elegante.

E së fundmi ajo është parë e veshur me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: