Violetë Kukaj shkon në konak të familjes Jashari, bie në sy veshja e saj

15:47 | 30 Dhjetor 2018

Violetë Kukaj është këngëtarja e muzikës popullore e që për vite me radhë ka qenë e pëlqyera e publikut.

Ndonëse tash është më pak aktive në muzikë e në projekte të reja, Violeta është mjaft aktive në rrjetet sociale.

E sot, ajo ka postuar një fotografi ku shihet se ka shkuar në shtëpinë e familjes Jashari.

Ajo çka merr gjithë vëmednjen është veshja e Violetës, elegante dhe plot stil./ORAinfo/

Komento: