Vjollca merr dhuratën më të bukur sonte, kaq shumë është emocionuar ajo

00:03 | 07 Maj 2019

Vjollca Haxhiu është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është një ndër më të ftuarat të këndojë në dasma, mbrëmje e festa të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Përveç që është shumë e angazhuar në profesion, Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot përmes një fotografie ajo ka treguar se ka marrë dhuratë një vizatim dhe duket se kjo i ka pëlqyer mjaftë shumë Vjollcës./ORAinfo/

Komento: