Vlora poston fotografinë e rrallë, ja kush është ‘dashuria’ e saj

16:45 | 28 Dhjetor 2018

Vlora Çitaku është ambasadorja e Kosovës në Amerikë, dhe një ndër politikanet më të suksesshme shqiptare.

Ajo është një ndër politikanet më të zëshme shqiptare, përcjell ORAinfo.

Edhe pse jemi mësuar atë në fjalime të ndryshme e në ngjarje politike, rrallëherë e kemi parë atë të postojë fotografi me familjen e saj.

E sot ajo ka postuar një fotografi me nipin e saj dhe si mbishkrim Vlora ka vënë ‘Dashuri’ ./ORAinfo/

Komento: