Xhaka te Milan? Ky është lajmi i fundit nga Italia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Xhaka te Milan? Ky është lajmi i fundit nga Italia

22:12 | 08 Nëntor 2019

Milani përflitet se është i interesuar për mesfushorin e pakënaqur të Arsenalit, Granit Xhaka.

Raporti detajon se si kuqezinjtë thanë se janë të prirur për nënshkrimin e mesfushorit 27-vjeçar zviceran, i cili duket se është i destinuar të largohej nga klubi i Londrës së Veriut në afatin e ardhshëm të transferimit të janarit pas incidentit të fundit që ai pati me tifozët e klubit, si dhe heqjen e shiritit të kapitenit, përcjell ORAinfo.

Për më tepër, raporti vazhdon, Newcastle janë të interesuar për të gjithashtu./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!