‘Xhakarta’ ka dal mbrëmë, me veshjen e saj ka ‘çmendur’ të pranishmit

10:15 | 16 Dhjetor 2018

Seriali vendor ‘O sa mirë’ ka sjell shumë figura të reja në aktrim.

Një prej aktoreve që bëri famë pikërisht nga ky serial është edhe Arta Elezaj me rolin e ‘Xhakartës’,.

Arta vazhdon të komentohet për pamjen dhe linjat e saj impressive, përcjell ORAinfo.

Arta se fundmi ka publikuar dy foto ku shfaqet e veshur me shumë stil. E veshur në mënyrë profokuese, aktorja shfaqet super joshëse.

Kujtojmë që Arta përveç rolit në ‘O sa mirë’, kohëve të fundit është angazhuar edhe në një serial në Shqipëri. /ORAinfo/

Komento: