‘Xhbanja’ bëhet bashkë me motrat Mustafa, arsyeja do t’iu befasojë

11:36 | 30 Dhjetor 2018

Festat e fundvitit I bashkojnë gjithmonë artistë të ndryshëm në emisione si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri.

E një ndër emisionet më të pëlqyera të fundvitit është ai Op Labi Party, ku gjithmonë bashkon artistët më të mirë shqiptarë nga Kosova, Shqipëria e
Maqedonia, përcjell ORAinfo.

Në këtë emision janë të ftuar edhe motrat Mustafa dhe aktorja e njohur Arjola Demiraj që në publik njihet si ‘Xhbanja’ nga seriali ‘O sa mirë’.

Ato si duket kanë pasur edhe një lojë të përbashkët./ORAinfo/

Komento: