Xhensila rregullohet e vishet me pallton më të bukur, do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Xhensila rregullohet e vishet me pallton më të bukur, do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje

16:15 | 16 Dhjetor 2018

Xhensila është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sonte ka publikuar një foto ku shihet duke ngrënë mëngjes së Zvicër dhe si gjithmonë po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!