Xhensila shfaqet pa pikë grimi, ka një lajm të madh për fansat e saj

16:31 | 11 Dhjetor 2018

Xhensila Myrtezaj ka publikuar pak minuta më parë një foto krah Pirro Çakos. Kantautori i njohur dhe këngëtarja e dashur për publikun do të vijnë me një bashkëpunim muzikor që tashmë është drejt finalizimit.

Kënga është kompozuar nga vetë Pirro dhe dy emrat e njohur të muzikës do t’i bashkojë një baladë dashurie.Më herët Pirro Çako dhe Xhensila kanë kënduar së bashku një nga duetet më të famshme të kantautorit që mban emrin ‘Për një çast më ndali zemra’.

Kënga është kompozuar nga vetë Pirro dhe dy emrat e njohur të muzikës do t’i bashkojë një baladë dashurie.Më herët Pirro Çako dhe Xhensila kanë kënduar së bashku një nga duetet më të famshme të kantautorit që mban emrin ‘Për një çast më ndali zemra’.

Komento: