Ylli i Bayern ëndërron të luajë për Barcelonën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ylli i Bayern ëndërron të luajë për Barcelonën

23:18 | 22 Nëntor 2019

Ai ëndërron të luajë për Barcelonën.

Ylli i Bayern Munich, Joshua Kimmich ka thënë se do të ishte një ëndërr nëse ai arrin të nënshkruajë për Barcelona, thotë Mundo Deportivo, përcjell ORAinfo.

Kampionët e Ligës janë në proces të identifikimit të një numri objektivash potenciale të transferimit mbrojtës, me mendimet e tyre si Nikolla Milenkoviç, Andreas Christensen dhe Lukas Klostermann./ORAinfo/

Komento: