Ylli i Bayern Munchen konfirmon problemet me zemrën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ylli i Bayern Munchen konfirmon problemet me zemrën

21:56 | 14 Janar 2022

Alphonso Davies, ka parë të përjashtuar një rikthim të menjëhershëm në aksion te Bayern Munich, me gjigantët e Bundesligës që zbulojnë shenja të inflamacionit të muskujve të zemrës tek një lojtar që është rikuperuar së fundmi nga Covid-19.

Mbrojtësi ndërkombëtar kanadez bëri një dalje të parë të vitit 2022 për kampionët në fuqi të Gjermanisë pasi postoi një rezultat pozitiv të testit për koronavirus,përcjell ORAinfo.

Skuadra e Julian Nagelsmann pësoi një humbje 2-1 ndaj Borussia Monchengladbach në mungesë të tij dhe 21-vjeçari i talentuar nuk do të rikthehet në garë shumë shpejt pasi të ketë pasur një tjetër problem shëndetësor./ORAinfo/

Komento: