Ylli i madh i thotë “JO” Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ylli i madh i thotë “JO” Milanit

00:00 | 16 Nëntor 2019

Sulmuesi veteran i Juventusit, Mario Mandzukic nuk është i interesuar të transferohet në rivalët e ligës në AC Milan.

Ylli kroat është lidhur me një largim nga klubi me qendër në Torino që nga ardhja e menaxherit të ri Maurizio Sarri dhe nuk ka luajtur asnjë minutë të vetme për Zonjën e Vjetër në sezonin në vazhdim,përcjell ORAinfo.

Mandzukic është pëlqyer nga Manchester United dhe rivalëve të ligës, Milano së fundit.

Sidoqoftë, sipas raportit të fundit, ish sulmuesi i Bayern Munich-i cili është vendosur të largohet nga Juve në afatin kalimtar të janarit – nuk po kërkon një transferim në Milano dhe është më i interesuar të transferohet jashtë vendit./ORAinfo/

Komento: