Yllka me fustan të gjatë e me frizurë, pamja e saj do t’iu lë pa fjalë

08:31 | 17 Dhjetor 2018

Këngëtarja gjakovare, Yllka Kuqi pos për vokalin dhe këngët e suksesshme, është e njohur edhe për elegancën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të gjatë, ngjyrë blu.

Yllka me këtë pamje po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento: