Zaimina sikur mos të kishte qenë shtatzënë asnjëherë, barku i saj…

11:15 | 12 Dhjetor 2018

Zaimina Vasjari është ndër këngëtaret me të bukura të show bizit shqiptar.

E vetëdijshme për këtë, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto të ndryshme nga përditshmëria e saj, përcjell ORAinfo.

Muaj me parë Zaimina u bë nënë për herë të parë, duke sjell në jetë një vajzë.

Por Zaimina arrit shpejt që t’i rikthej linjat e saj ‘bombastike’.

Në foton e publikuar se fundmi, Zaimina duket se nuk ka qenë asnjëherë shtatzënë.

Shikoni foton dhe do të bindeni edhe vet, barku i Zaiminës është ‘petë’. /ORAinfo/

Komento: