Zanfinën e bëjnë nervoz fansat për trupin e saj, shikoni si ia kthen ajo

23:18 | 19 Dhjetor 2018

Zanfina Ismaili është këngëtarja e njohur nga Prishtina dhe që u bë shumë e njohur që nga paraqitja e parë si këngëtare dhe si motra e Adelina Ismaili.

Ajo u bë pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare për disa vite rresht, por tani ajo është larguar krejtësisht nga skena dhe ka deklaruar senuk do të kthehet më, përcjell ORAinfo.

Zanfina është shumë aktive në rrjete sociale, e sot duket së dikush e ka komentuar në lidhje me trupin e saj, e gjë e cila e ka nervozuar shumë atë./ORAinfo/

Komento: