Zbulohet e dashura e Mustaf Muqajt, ja çfarë zonje duket ajo

15:30 | 22 Dhjetor 2018

Mustafë Muqaj është spikeri i njohur i lajmeve në Radio Televizionin e Kosovës.

Ai është edhe babai i Anitës dhe Lolës, e që poashtu janë shumë të njohura për publikun, përcjell ORAinfo

Ajo që po qarkullon në media këtë kohë është lidhja e tij e re e që paraqitjen e parë me parteren e tij e ka pasur ne Ballon Shqiptare.

Kujtojmë se bashkëshortja e Mustafës dhe nëna e fëmijëve të tij ka ndërruar jetë para pak vitesh./ORAinfo/

Komento: