Zeynep po martohet, ky aktor po bëhet burri i saj

15:11 | 05 Maj 2019

Hazal Filiz Kucukkose është një ndër aktoret më të përfolura dhe më të suksesshme turke.

Ajo arriti që me rolet e saj të bëhet e njohur dhe e pëlqyer jo vetëm në publikun turk por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Zeynepit’ në serialin turk ‘Karasevda’

‘Zeynep’ është pjesë e ballinave të shumë revistave turke, e kjo për bukurinë që e posedon.

Tani, mediat turke flasin për një lidhje serioze të saj me aktorin e njohur Ali Mert Akyuz./ORAinfo/

Komento: