10 vjet dashuri, kështu dukej Yllka Kuqi dhe burri i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

10 vjet dashuri, kështu dukej Yllka Kuqi dhe burri i saj

17:49 | 16 Janar 2019

Yllka Kuqi është ndër këngëtaret me të njohura në vendin tonë.

Në rrjetet sociale tashmë ka bërë bujë një sfidë e re, ajo për të ndarë imazhe të realizuara dhjetë vjet me parë.

Edhe këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi është bërë pjesë e kësaj loje.

Por, për dallim nga të tjerët ajo ka vendosur të tregoj se si sot edhe para një dekade ishte e dashuruar marrëzisht në bashkëshortin e saj.

Dy fotografi të realizuara në vite të ndryshme, por me të njëjtin pasion.

Komento: