A e keni ditur se Vesa Luma ka studiuar gazetarinë? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A e keni ditur se Vesa Luma ka studiuar gazetarinë?

12:00 | 13 Shkurt 2019

Është ndër këngëtaret me të njohura në vend.

Fjala është për Vesa Luma e cila për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore.

Ajo tani, është larguar nga muzika dhe nga Kosova për t’iu përkushtuar familjes së saj, përcjell ORAinfo.

Vesa është shumë mjaft aktive në rrjete sociale ku gjen kohë t’u përgjigjet edhe pyetjeve të fansave të saj.

Njëra ndër pyjet nga fansat ka qenë se a ka mbaruar fakultet dhe në çfarë drejtimi ,Vesa ka treguar që ka mbaruar fakultetin për komunikim masiv dhe gazetari. /ORAinfo/

Komento: