A ishte i martuar më parë Ramush Haradinaj? Flet kryeministri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A ishte i martuar më parë Ramush Haradinaj? Flet kryeministri

23:30 | 07 Janar 2019

Kreu i Qeverisë, Ramush Haradinaj ka njoftuar se nuk kam qenë i martuar kurrë më parë.

Haradinaj, ka folur për jetën e tij private, dhe për zërat se ka qenë i martuar me dikë tjetër, para se të takohej me gruan e tij, Anita Muçajn.

“Është folur, ose është përmendur që kam pasur jetë bashkëshortore përpara”, ka thënë Haradinaj në T7.

“Djalë i ri kam qenë, por i martuar s’kam qenë ndonjëherë në jetën time përpara”, është shprehur ai.

“S’kam pasur martesë asnjëherë. E vetmja herë që jam martuar në jetë, ka qenë me Anitën”, ka deklaruar Haradinaj.

Shefi i ekzekutivit të vendit ka thënë se sipas pikëpamjes së tij, “martesa është një akt që ndodh një herë në jetë”, ka thënë Haradinaj.

Komento: