A kanë shkuar vajzat e Safetës që të jetojnë me të dhe burrin e saj të ri? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A kanë shkuar vajzat e Safetës që të jetojnë me të dhe burrin e saj të ri?

22:15 | 03 Shkurt 2019

Me kë jetojnë ato?

Safete Mustafa përjetoj një humbje shumë të madhe në jetën e saj. Në moshë të re humbi të shoqin.

Për një periudhë kohore, këngëtarja shfaqej tejet e mërzitur, madje bashkë me motrën e saj Sahiden publikuan edhe një këngë gjithë dhimbje për humbjen e të shoqit, shkruan “Kosovarja”.

Megjithatë, vuajtja e dëshpërimi nuk arritën ta kaplojnë këngëtaren nga Mushtishti, pasi ajo shpejtë e gjeti personin që e plotësoj.

Sot, Safete Mustafa me dy vajzat e saj dhe bashkëshorti i dytë jetojnë të lumtur nën një kulm.

Komento: