A thua si do të reagojë Iliri kur t”ia sheh këto foto Gilit ? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A thua si do të reagojë Iliri kur t”ia sheh këto foto Gilit ?

15:04 | 06 Shkurt 2019

Ka shumë kohë që është në skenë, por Gili edhe sot duket si një 20 vjeçare.

Fevzije Konushevci – Berani e njohur si Gili është ndër këngëtaret, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka bërë për vete shumë fansa në mbarë trojet shqiptare.

Edhe pse ka vite që është në skenë, këngëtarja vazhdon të mbetet një nga emrat më të njohur.

Përveç me projekte muzikore, këngëtarja është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku poston fotografi të bukura. Së fundi ka publikuar dy fotografi, në të cilat këngëtarja duket si me qenë në të njëzetat.

Komento: