Adea e pi jashtë kafen e mëngjesit, vëmendjen e merr veshja e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adea e pi jashtë kafen e mëngjesit, vëmendjen e merr veshja e saj

11:54 | 07 Shkurt 2019

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, shkruan ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën si gjithmonë po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Komento: