Adelina bën grimin dhe frizurën më të bukur, do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina bën grimin dhe frizurën më të bukur, do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje

00:05 | 14 Janar 2019

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Komento: