Adelina del me gjithë familjen e saj, po shikoni çka i bëjnë dhëndrrit ata – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina del me gjithë familjen e saj, po shikoni çka i bëjnë dhëndrrit ata

15:32 | 24 Shkurt 2019

Adelina Tahiri është emri i këngëtares shqiptare nga shkupi e që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo përveç me këngët e saj është shumë e përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është e martuar me burrin maqedonas 50 vejçar dhe me të ajo tani ka një djalë.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, Adelina sot ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me gjithë familjen. E me këtë na ka treguar sa kohë kalojnë familja e saj me burrin e saj./ORAinfo/

Komento: