Adelina del për shëtitje me djalin, marrin vëmendjen kilogramët e saj të tepërt – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Adelina del për shëtitje me djalin, marrin vëmendjen kilogramët e saj të tepërt

23:38 | 15 Mars 2019

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që bëri bujë në publik që në daljen e parë.

Përveç me këngët e saj, ajo është e përfolur në publik sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është në lidhje me avokatin maqedonas 50 vjeçar dhe me të ka një djalë.

E sot, ajo ka dalë me djalin për shëtitje, mirëpo, duket nga pamja se Adelina ka filluar të shtojë peshë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!