Adelina del për shetitje me veturën e saj, por vëmendjen merr pamja e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Adelina del për shetitje me veturën e saj, por vëmendjen merr pamja e saj

13:20 | 15 Mars 2019

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka dalur me veturë dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!