Adelina del sërish me burrin e saj, por pamja e saj mori tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina del sërish me burrin e saj, por pamja e saj mori tërë vëmendjen

17:09 | 06 Janar 2019

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto bashkë me burrin e saj, ku shihet shumë e thjeshtë dhe e pagrimosur./ORAinfo/

Komento: