Adelina e ‘harron’ djalin e saj, ja me çka po e kalon ditën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina e ‘harron’ djalin e saj, ja me çka po e kalon ditën

14:23 | 26 Janar 2019

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri ka ditë që po publikon imazhe nga pushimet e saj në vende malore dhe duke skijuar.

E një imazh të tillë e ka publikuar edhe sot, ku shihet me veshjen e zezë skijimi të kombinuar me ngjyrën e verdh.

Format trupore të Adelinës duken mirë edhe pse ka pak kohë që ka sjell në jetë djalin e saj, Jonin.

Përndryshe, mëmësia duket se nuk po e ndal Adelinën që të shijojë jetën e saj.

Komento: