Adelina ‘harroi’ dhuratat e burrit, ja çfarë surprize ia bëri sot vëllai i saj

19:07 | 08 Janar 2019

Adelina Tahiri ndonëse u bë nënë në moshë fare të re, po e shijon shumë këtë kohë me familjen e saj të vogël.

Edhe pse u komentua shumë nga publiku pas martesës me burrin maqedonas 50 vjeçar, duket se këngëtarja shqiptare nga Maqedonia ka vendosur t’i injorojë të gjitha komentet negative dhe ta jetojë jetën që ka nisur, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjete sociale me pastime të ndryshme nga jeta e saj.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihen disa patika që i ka marrë dhuratë nga vëllai i saj, e që duket që asaj i kanë pëlqyer shumë./ORAinfo/

Komento: