Adelina jep një lajm të papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina jep një lajm të papritur

23:56 | 03 Shkurt 2019

Adelina Ismaili, jo më kot është cilësuar si DIVA e skenës shqipatre.

Në ‘E diell’, Adelina Ismaili ka folur me emocion për projektin ”Sa 1000 engjuj”, këngë të cilën e ka dedikim për djalin e saj Uliksin, shkruan lajmi.net.

Mirëpo në njëfarë mënyre la të kuptohet se pas këtij projekti mund të heq përgjithmonë nga muzika.

“Kënga për Uliksin është vetëm e imja dhe ka mundësi që të jetë e fundit publike, por nuk e
di, është gjithçka relative”, ishin fjalët e saj të cilat bënë që publiku të brohoras.

Komento: