Adelina ju hyp skijave, burri i saj befason me veprimin

13:25 | 19 Janar 2019

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare për momentin.

Sidomos gjatë këtyre viteve kur ajo pranoi lidhjen me avokatin maqedonas 50 vjeçar, e me të cilin ka tani një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është tejet aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo kohëve të fundit është duke i kaluar pishimet në një qendër të skijimit. Në një video të publikuar se fundmi, Adelina shfaqet duke ju hypur skijave.

Ajo në video duket një skijatore e vërtetë, ndërsa burri i saj e incizon gjithë momentin. /ORAinfo/

Komento: