Adelina luan me djalin, ia publikon foton më të ëmbël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina luan me djalin, ia publikon foton më të ëmbël

14:13 | 13 Janar 2019

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare për momentin

Sidomos gjatë këtyre viteve kur ajo pranoi lidhjen me avokatin maqedonas 50 vjeçar, e me të cilin ka tani një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është tejet aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë bën postime nga më të ndryshmet.

E sot, ajo ka publikuar disa video duke luajtur me djalin e saj të vogël, e ai qesh aq shumë me nënën e tij./ORAinfo/

Komento: