Adelina na prezanton për herë të parë me veturën e saj super-luksoze – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina na prezanton për herë të parë me veturën e saj super-luksoze

21:41 | 13 Shkurt 2019

Adelina Tahiri është këngëtarja që u bë e njohur dhe e përfolur në publik që në daljen e saj të parë.

Përveç për zërin dhe pamjen e saj, ajo u përfol shumë edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Ajo është e lidhur me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe me të cilin tani ka një djalë.

E meqë është tejet aktive në rrjete sociale, Adelina sot ka postuar një foto ku shihet vetura e saj super-luksoze./ORAinfo/

Komento: