Adelina në pushime luksoze me burrin, publikon foton më të ‘çuditshme’

12:01 | 20 Janar 2019

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë njohur për publikun që në daljen e parë në skenë.

Ajo ka qenë përherë e përfolur në publik, e sidomos këtyre viteve kur ajo pranoi lidhjen me avokatin maqedonas 50 vjeçar, e me të cilin ka tani një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është tejet aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga vendi ku po qendrojnë në pushime me burrin e saj, por ajo që bie në sy në këtë foto është se ata po festojnë me mëngjes me pije alkoolike./ORAinfo/

Komento: