Adelina një nuse e zonja, gatuan ushqim tradicional për burrin e saj

15:57 | 13 Janar 2019

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, e që në public u bë e njohur për një periudhë shumë të shkurtër.

Në vitet e fundit ajo është komentuar shumë në public e në media sidomos kur pranoi lidhjen me avokatin maqedonas 50 vjeçar, e me të cilin ka tani një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina duket se ka vendosur të mos I dëgjojë asnjë koment negative, sepse ajo po e shijon shumë kohën tani me djalin dhe burrin.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka postuar një foto ku shihet se ka gatuar një ushqim tradiocional për burrin e saj./ORAinfo/

Komento: