Adelina po e ‘falimenton’ burrin e saj milioner, vazhdon me shpënzimet e mëdha

09:28 | 09 Janar 2019

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri po vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuara, sidomos tash që ka filluar me postimet e saj familjare.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shohim disa atlete të cilat janë nga “Balenciaga”, çmimi i të cilave arrin deri në 1000 dollar.

Adelina gjithmonë është komentuar për veshjet e shtrenjta dhe njësojë po vazhdon edhe pas martesës.

Komento: