Adelina po e “shtjerrë” burrin e saj milioner, ja sa kushtojnë vetëm një parë atlete të saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina po e “shtjerrë” burrin e saj milioner, ja sa kushtojnë vetëm një parë atlete të saj

15:30 | 30 Janar 2019

Është komentuar shumë në mediat që kur Adelina Tahiri mori për burrë një shtetas maqedonas.

Adelina Tahiri shquhet për jetën luksoze që bënë dhe veshjet e shtrenjta që ka.

Por, së fundi ajo ka publikuar një fotografi ku kishte ekspozuar atletet e reja bashkë me vëllain e saj, Edmondin.

Këto atlete janë nga marka ‘Balenciaga’ dhe kushtojnë hiq më pak se 1100 dollar dhe janë më të kërkuarat nga kjo markë.

Më atlete të tilla është shfaqur edhe Rihanna, Kim Kardashian, Bella Hadid e shumë të tjerë.

Komento: