Adelina prezanton oborrin e shtëpisë, kaq i pasur është burri i saj

12:56 | 10 Janar 2019

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare për momentin.

Sidomos gjatë këtyre viteve kur ajo pranoi lidhjen me avokatin maqedonas 50 vjeçar, e me të cilin ka tani një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina pavarësisht komenteve negative vendosi ta vazhdojë jetën që ka nisur, në krahët e burrit të saj.

Ajo meqë është shumë aktive në rrjete sociale, nuk heziton asnjëherë të na tregojë jetën luksoze që e jeton.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet oborri i shtëpisë së saj dhe të burrit e ku si mbishkrim ajo ka vënë ‘Sëeet home’./ORAinfo/

Komento: